درباره ما

درباره دنیستریکو

دنیستریکو نماد کیفیت و اطمینان

دنیس تریکو تولید کننده انواع پوشاک از قبیل بلوز، ژاکت ، پیراهن ، کاپشن ، شلوار، جوراب ، زیرپوش و لباسهای منزل زنانه ، مردانه وبچگانه است ومحصولات خودرا درفروشگاههای اختصاصی دنیس تریکو ونمایندگیهای انحصاری در تهران و شهرستانها توزیع میکند . دنیس تریکو هم اکنون بعنوان صاحب نام ترین تولیدکننده و توزیع کننده البسه کشباف و با بیش از 50 سال سابقه درخشان در سطح کشورمان فعالیت دارد . موسس دنیس تریکو آقای حاج محمد غیاثوند از سال 1318 پیوسته در رشته نساجی و پارچه بافی و سپس جوراب بافی اشتغال داشتند . درسال 1336 ایشان اولین ماشینهای بافندگی کشباف ( تریکو ) را از کشور آلمان وارد کشورمان کرده و راه اندازی نمودند و بدین ترتیب ایشان اولین فروشگاه تریکو ایران را بنام تریکو الوند نزدیک میدان بهارستان افتتاح کردند . درسال 1342 اولین فروشگاه تحت نام ثبت شده دنیس تریکو به نشانی اولیه – خود در خیابان جمهوری ( شاه سابق) چهارراه فلسطین ( کاخ سابق) افتتاح شد که در سال 1346 به نشانی فعلی درخیابان ولیعصر، پائین تر از شهید بهشتی انتقال یافت . دنیس تریکو یکی از قدیمی ترین برندهای کشور می باشد. چنانچه شما تصاویر یا ویدئویی مرتبط با دنیس تریکو در گذشته دارید خوشحال می شویم تا با ما تماس حاصل فرمایید تا مطلب مورد نظر با نام خود شما در سایت و اینستاگرام شرکت قرار گیرد.

چرا دنیستریکو را انتخاب کنیم ؟

پاسخگویی به مشتریان

دنیستریکو مفتخر است که نظرات شما مشتریان و انتقاداتان را دریافت و پیگیری نموده تا بتواند رضایت شما را از محصولات خود بیشتر نماید.

قیمت مناسب محصولات

ارائه محصولات با قیمتی مناسب و اقتصادی که سبب شده است تا بسیار از اقشار جامعه بتوانند کالایی مناسب و باکیفیت داشته باشند

تولید محصولات با کیفیت

دنیستریکو مفتخر است با ارائه محصولاتی با کیفیت جهانی به مردم شریف ایران قدمی موثر در راستای خود کفایی در کشور بردارد